Macedonian Albanian Bulgarian English French German Greek Italian Russian Serbian Spanish Turkish
ВЕЛНЕС & СПА | АКТУЕЛНО | Балнеокомплекс Интерхотел 4* Сандански – уникатна комбинација на SPA и Wellness.
 • Сопствен превоз
 • Ноќевање со појадок
 • Полупансион
 • СПА Центар
 • Детско катче
 • Забавни содржини
 • Wi-Fi
 • Паркинг

  АРАНЖМАНИ

  ЛУКСУЗНИ ПАТУВАЊА

  MARADIVA VILLAS RESORT & SPA
  MARADIVA VILLAS...
  Неспоредливо искуство што може да се прилагоди...

  НЕОДОЛИВИ ВЕЛНЕС & СПА

  СПА викенд во INTERHOTEL 4* Сандански
  СПА викенд во...
  Балнеокомплекс Интерхотел 4* Сандански –...

  МЕДЕН МЕСЕЦ (HONEYMOON)

  Honeymoon Casuarina Resort & Spa Mauritius
  Honeymoon...
  Меден месец во луксузниот хотел - Casuarina...
  Honeymoon Hilton Mauritius Resort & Spa
  Honeymoon Hilton...
  Меден месец во луксузниот 5* хотел - Hilton...
  MARADIVA VILLAS RESORT & SPA
  MARADIVA VILLAS...
  Неспоредливо искуство што може да се прилагоди...

  ТУРИ

  КРСТАРЕЊА

  Has no content to show!

  ШОПИНГ

  Has no content to show!

  САЕМИ

  Has no content to show!
  Број на гледања на артикли:  
  63592

  Следете те преку...

  Комплекс „БЕЗИСТЕН“ Битола
  +389 47 203 580
  +389 47 242 902