Macedonian Albanian Bulgarian English French German Greek Italian Russian Serbian Spanish Turkish

MetGlobal DMC

Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

metglobal bg

METGLOBAL DMC – Светот на дланка

METGLOBAL DMC е глобална менаџмент компанија која нуди повеќе од 26 000 продукти во повеќе од 137 земји на повеќе од 2000 дестинации низ целиот свет преку ONLINE систем. Повеќе од туристички агенции му веруваат на овој систем за резервирање по најниски цени за нивните клиенти.

METGLOBAL DMC ви нуди трансфери, дневни тури, групни тури, индивидуално организирани патувања, групно сместување, екскурзии, чартери со јахти, крстарења.

Зошто METGLOBAL DMC?

  •  Бесплатна регистрација
  •  24/7 ONLINE пребарувачки систем
  •  Најниски цени достапни на ONLINE системот
  •  Моментална потврда на резервација
  •  Лесно и едноставно за резервирање
  •  USER FRIENDLY веб страна
  •  Тим за поддршка достапен 24/7

Ексклузивен застапник за Р. Македонија е туристичката агенција АНА ТУРС Интернационал Битола.

За да станете корисник на услугите на METGLOBAL DMC, превземете ја апликацијата од овој линк, пополнете ја и пратете ја на овој еmail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Следете те преку...

Комплекс „БЕЗИСТЕН“ Битола
+389 47 203 580
+389 47 242 902